Apie mus

Sukaupėme daugiametę patirtį, leidžiančią teikti profesionalias ir itin kokybiškas transporto sektoriaus paslaugas.

Siūlome aukščiausio lygio bendradarbiavimą.

Mūsų prioritetas - ne tik aukščiausios kokybės transporto sektoriaus paslaugos, bet ir profesionalus klientų aptarnavimas. Mes vadovaujamės pasaulyje pripažintais standartais, kurie įforminti dokumentuose, todėl galite ramiai patikėti mums visus transporto darbus.

Daugiametė patirtis

20 - ties metų patirtis leidžia mums ne tik teikti kokybiškas paslaugas, bet ir užtikrinti sklandumą bei profesionalumą. Mūsų sukaupta patirtis suteikia mums pranašumą prieš konkurentus.

Orientacija į klientus

Mūsų klientai mums ne mažiau svarbūs nei paslaugų kokybė, o abipusiu bendradarbiavimu siekiame užtikrinti profesionalumą. Tai yra mūsų veikimo strategijos dalis. Mūsų orientacija į klientus leidžia sėkmingai konkuruoti rinkoje.

Profesionalios paslaugos vienoje vietoje

Siūlome įvairias kokybiškas transporto sektoriaus paslaugas, todėl mūsų klientai džiaugiasi patogiu ir profesionaliu aptarnavimu vienoje vietoje. Padedame taupyti Jūsų laiką ir siekiame abipusės naudos.

UAB „TRUMTRANSA“ dalyvavo projektuose, skirtuose kovoti prieš klimato kaitą transporto sektoriuje. Projektai buvo organizuojami Aplinkos projektų valdymo agentūros.