Paslaugos

Krovinių
pervežimas

Siūlome profesionaliai pasirūpinti pilnu ar daliniu didelių, mažų bei rinktinių krovinių gabenimu nuo 1kg iki 24t 120 m3 į/iš kaimyninės Latvijos – Baltarusijos, Rusijos, Kaliningrado srities į nurodytas vietas skirtingomis transporto priemonėmis.

Sandėliavimo
paslaugos

Įmonėje teikiamos kokybiškos sandėliavimo paslaugos Vilniaus rajone, Medininkai, Šiaurinės g. 1A esančiose patalpose. Mūsų profesionali komanda užtikrins paslaugų teikimo sklandumą. Siūlome ne tik sandėliavimą, bet ir laikiną saugojimą.

Pakrovimas ir
iškrovimas

Mūsų profesionalūs darbuotojai pasirūpins greitu, patikimu bei tiksliu krovinių pakrovimu ir iškrovimu, krovinių saugojimu mūsų sandėliavimo patalpose. Taip pat galite pasinaudoti sandėlių nuomos galimybe trumpalaikiam ir ilgalaikiam saugojimui.

Automobiliu
nuoma

Siūlome patikimas įvairių automobilių nuomos paslaugas. Mūsų nuomojami automobiliai yra patogūs ir kokybiški, todėl nuomos paslaugos pasižymi aukšta kokybės garantija. Rinkitės automobilį pagal savo poreikius.

Muitines tarpininkavimo
paslaugos

Muitinės tarpininkavimo paslaugas atliekame greitai, patikimai ir profesionaliai. Patikėkite mums importo ar eksporto deklaracijų pildymą, o mes garantuosime tikslų ir greitą tarpininkavimą.

Sunkiasvoriu transporto
priemoniu servisas

Atliekame profesionalų sunkiasvorių transporto priemonių servisą. Užtikriname kokybės garantiją ir profesionalų paslaugų tiekimą. Serviso paslaugas atlieka savo srities specialistai.